Barevné mexické deky

Děkujeme všem, co máte rádi ručně tkané výrobky od tkalců z Mexika.

Po 5 letech ale končíme a doprodáváme zásoby. Užijte si tedy výrobků za ceny, které byste za tuto ruční tkalcovskou výrobu těžko jinde sháněli ♥

4 položek celkem

Tyto barevné mexické deky mají společné jedno. Dobíjejí energií, pohodou a dobrou náladou. V Mexiku používané nejčastěji jako ubrus, u nás pak jako ubrus, pikniková deka na ven, přehoz, deka na posezení na zemi v interiéru,  závěsy do oken, v zimě se do ní můžete zabalit a dobýt baterky. Jestli jste našli ještě další způsob použití, napište nám :)

Materiál je akryl, takže tvoří výjimku z našich ručně tkaných výrobků od tkalců, ale ty barvy jsou tak krásné a pro nás ve střední Evropě tak potřebné, že je v Mexiku prostě nemůžeme nechat. Navíc výhodou tohoto materiálu je jeho nerozbitnost, opravdu s dekou můžete dělat téměř cokoliv.

Jsou tkány v rodinné manufaktuře El Rosario strojově. V Mexiku najdete těchto podobných dek a ubrusů obrovské množství, ale po dlouhé době hledání po trzích jsme objevily El Rosario, jejichž kvalita nám plně vyhovuje a s radostí je takto posíláme dál tady u nás.

 

DSC_7801