Černo červený přehoz na postel bavlněný - bez třásní

1 950 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Přehoz na manželskou postel nebo pohovku v zajímavých barvách tlumené červeno černé kombinace. 100% bavlna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přehoz na manželskou postel nebo pohovku v zajímavých barvách tlumené červeno černé kombinace, vhodných například do pánského interiéru.

Přehoz na postel je ručně tkaný na dřevěných pedálových tkalcovských stavech v regionu Oaxaca v Mexiku. Bavlněný přehoz je utkán silnější vazbou a odolá tak dlouhodobé zátěži a vydrží po generace.

Přehoz můžete využít na postel k zastýlání, když přijde návštěva nebo pro běžné zastýlání. Můžete jej použít i jako přehoz na pohovku a tím tak měnit v průběhu roku dekor vašeho domova. Každý vzor dodá jedinečnou barevnost a náladu vašemu domovu. Ručně tkaný materiál působí příjemně na dotek a smysly. 

Nová zásilka tohoto přehozu na postel je již bez ozdobných střapců po stranách přehozu, strany jsou pouze zapošité. Využijete tak přehoz i do modernějších interiérů. Původní fotky nafocené ještě s třásněmi.

Velikost: 250*200cm - velikost manželské postele

100% bavlna 

Přehoz na postel je utkán z poctivého materiálu, který odolá dlouhodobé zátěži, třeba i na vaší obývákové pohovce. Šetrné praní do 40 stupňů v pračce, doporučujeme ždímání na velmi nízké otáčky, aby vlákno co nejdéle vydrželo a žehlení bylo snazší. V případě velkého znečištění možné i praní na 60 stupňů jako klasické praní bavlny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehozy na postel
Materiál: bavlna
Rozměr: 250 x 200 cm
Položka byla vyprodána…