Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Blanca Estrellas Uno

2 450 Kč –36 %
Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Blanca Estrellas Uno
2 450 Kč –36 % 1 550 Kč
Skladem

Dámská kabelka z vlny větších rozměrů v barvách slonovinové se symboly hvězd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dámská kabelka z přírodních materiálů a přírodních barviv je větších rozměrů v barvách slonovinové se symboly hvězd.

Dámská kabelka je ručně vyráběná Reynou a její rodinou z vlny počínaje jejím prvotním zpracováním, předením, tkaním až po barvení přírodními barvivy.

Kožené části dámské kabelky jsou pevně našité a dle našich zkušeností udrží bez problémů větší váhu několika kilogramů.

Každý kus je originál. Mírně odlišné barvy vzoru z každé strany dámské kabelky.

Rozměry: šířka 42cm, výška 40cm, šíře dna 8cm.

Zapínání na kvalitní kovový zip. Vnitřní bavlněná podšívka dámské kabelky obsahuje vnitřní kapsy na obou stranách, jednu navíc se zipem. Vejde se do ní mobil i další potřebné drobnosti.

Dámská kabelka je z přírodních materiálů, tedy z kvalitní přírodně barvené vlny i kvalitních kožených částí, které jsou velmi dobře sešité. Vydrží dlouhé roky ve stejném stavu. 

 

Údržba

Dámskou vlněnou kabelku z vlny doporučujeme omývat pouze ručně povrchově houbičkou a mýdlovou vodou. Kapky deště kabelce z vlny a přírodně barvené nevadí, ale nevystavujte ji prudkému dešti.

O tkadleně Reyně

Tyto ručně tkané vlněné kabelky pochází z dílny Reyny. Kabelky jsou z přírodních materiálů a jsou zpracováváné tradičními technikami. Reyna spolu s několika generacemi rodiny ze starobylé zapotécké kultury oblasti Oaxacy v Mexiku zpracovává vlnu a tvoří z ní vlněné kabelky, batohy, tapisérie a další výrobky. Tkadlena Reyna má několik certifikátů z uměleckých řemeslných škol. Kabelky jsou z velké části barvené přírodními barvivy, která si ženy samy zpracovávají a vlnu jimi barví. Výrobky této rodiny se vyznačují velkou kvalitou zpracování nejen vlny, ale i šitých částí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naše výrobky
Hmotnost: 0.75 kg