Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Lila de Estrellas Rosa & Verde

Novinka
2 450 Kč –20 %
Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Lila de Estrellas Rosa & Verde
2 450 Kč –20 % 1 950 Kč
Skladem (1 ks)

Dvoustranná dámská vlněná kabelka tlumenějších tónů a větších rozměrů s mexickými vzory. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoustranná dámská vlněná kabelka tlumenějších tónů a větších rozměrů s mexickými vzory. 

Dámská kabelka je ručně vyráběná Reynou a její rodinou z vlny počínaje jejím prvotním zpracováním, předením, tkaním až po barvení přírodními barvivy.

Kožené části jsou k vlněné kabelce pevně našité a dle našich zkušeností udrží bez problémů větší váhu několika kilogramů.

Každý kus je originál. Odlišné barvy vzoru z každé strany kabelky.

Rozměry: šířka 42cm, výška 40cm, šíře dna 8cm.

Zapínání kabelky na kvalitní kovový zip. Vnitřní bavlněná podšívka obsahuje vnitřní kapsy na obou stranách, jednu navíc se zipem. Vejde se do ní mobil i další potřebné drobnosti.

Výrobek je z kvalitní přírodně barvené vlny i kvalitních kožených částí, které jsou velmi dobře sešité. Vydrží dlouhé roky ve stejném stavu. 

 

Údržba

Vlněnou kabelku omývat pouze ručně povrchově houbičkou a mýdlovou vodou. Kapky deště kabelce z vlny a přírodně barvené nevadí, ale nevystavujte ji prudkému dešti.

 

O tkadleně Reyně

Tyto ručně tkané vlněné kabelky pochází z dílny Reyny. Kabelky jsou z přírodních materiálů a jsou zpracováváné tradičními technikami. Reyna spolu s několika generacemi rodiny ze starobylé zapotécké kultury oblasti Oaxacy v Mexiku zpracovává vlnu a tvoří z ní vlněné kabelky, batohy, tapisérie a další výrobky. Tkadlena Reyna má několik certifikátů z uměleckých řemeslných škol. Kabelky jsou z velké části barvené přírodními barvivy, která si ženy samy zpracovávají a vlnu jimi barví. Výrobky této rodiny se vyznačují velkou kvalitou zpracování nejen vlny, ale i šitých částí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lila
Hmotnost: 0.75 kg
Materiál: vlna, kůže
Zpracování: ručně tkané a přírodně barvené