JAK NAKUPOVAT V ESHOPU

Na výběr nabízíme několik způsobů dopravy a platby v rámci České republiky, Slovenské republiky a dalších zemí. Vyberte si prosím na základě následujících informací pro vás nejlepší způsob.

V případě jakýchkoliv dotazů, se na nás klidně obraťte.

DOPRAVA


Pro doručení zboží využíváme zásilkovou službu PPL, Českou poštu nebo Zásilkovnu.

Prosíme uvádějte v objednávce adresu, na které se během dne zdržujete nebo na kterou vám zboží opravdu může dojít. Rovněž uvádějte číslo mobilního či pevného telefonu, na kterém jste k zastižení, aby Vás mohl dopravce kontaktovat. Telefonní čísla zákazníků e-shopu žádným způsobem neevidujeme a nevyužíváme k žádným propagačním či jiným účelům.

Doprava PPL

Doprava PPL má výhodu, že balík obdržíte přímo do ruky a můžete se s dopravcem domluvit na hodině jeho doručení dle vašich časových možností. Sledovat svou zásilku můžete na webových stránkách PPL https://www.ppl.cz.

Balné a doprava prostřednictvím PPL stojí 120 Kč.

Doběrečné stojí 50 Kč.

Doprava Českou poštou

Zvolit si můžete také dopravu a převzetí zásilky Českou poštou přímo na vaší místní poště. Výhodou je, že si zásilku vyzvednete na vaší místní poště, když budete mít čas.

Balné a doprava prostřednictvím České pošty stojí 95 Kč.

Doběrečné činí 50 Kč.

Zásilkovna

Můžete využít také Zásilkovnu, kde si zboží vyzvednete na jednom  z výdejních míst v České nebo Slovenské republice. Seznam míst naleznete na www.zasilkovna.cz.

Doběrečné činí 50 Kč.

Osobní odběr

Nabízíme možnost pro zákazníky z Prahy a Praha-Západ možnost osobního vyzvednutí a zaplacení zboží při předání. Je zapotřebí se předem telefonicky domluvit.

DO ZAHRANIČÍ


Rádi vám zašleme vybrané zboží i do zahraničí!

Slovensko

Na Slovensko doporučujeme využít služeb Zásielkovně. Jedná se o nejlevnější způsob dopravy zboží na Slovensko. Zboží si vyzvednete na některém z výdejních míst nebo po domluvě jej necháme doručit až přímo k vám. Cena služby na výdejní místo je 90 Kč.


Ostatní země

Vaše objednávka bude vyřízena na základě individuální domluvy tak, abychom dle konkrétní země dosílky našli nejlepší a nejlevnější způsob dopravy vámi vybraného zboží.

Cena dopravy dle různých zón v rámci Evropské unie se velmi liší, a proto nás prosím kontaktujte předem.

Platbu doporučujeme realizovat bankovním převodem na náš účet v EUR kvůli vyšší ceně doběrečného v zahraničí.

V případě zaslání zboží do zahraničí nás prosím kontaktujte na emailu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a pokusíme se vám co nejvíce vyjít vstříc.

Děkujeme!

ZPŮSOB PLATBY


Dobírkou

Zboží zaplatíte zásilkové službě PPL nebo České poště nebo Zásilkovně při převzetí zásilky. Cena dobírky je 50 Kč.

Bezhotovostně

Pro bezhotovostní platbu můžete využít platbu převodem na bankovní účet buď v českých korunách nebo v EUR.

Po výběru vašeho zboží v eshopu vám přijde potvrzení Vaší objednávky, čímž dojde k uzavření smluvního vztahu mezi prodávajícím a kupujícím. Zde také obdržíte bankovní údaje pro převod v Kč nebo v EUR. V případě převodu v Kč, můžete rovou provést úhradu, následně obdržíte fakturu o platbě Vašeho zboží. V případě převodu v EUR vyčkejte prosím na fakturu od prodávajícího s převodem Kč na Eur dle aktuálního směnného kurzu České národní banky.

Zboží bude expedováno do 3 dnů od přijetí platby.


Při převzetí 

Nabízíme možnost pro zákazníky z Prahy a Praha-Západ možnost osobního vyzvednutí a zaplacení zboží při předání. Je zapotřebí se předem telefonicky domluvit.