Jak nakupovat v eshopu

Na výběr nabízíme několik způsobů dopravy a platby v rámci České republiky, Slovenské republiky a dalších zemí. Vyberte si prosím na základě následujících informací pro vás nejlepší způsob. V případě jakýchkoliv dotazů, se na nás klidně obraťte.


Způsob platby

1. Dobírkou:

Zboží zaplatíte zásilkové službě PPL při převzetí zásilky do rukou buď hotově nebo platební kartou. Cena dobírky je 40 Kč.

Zvolit si můžete také dopravu a převzetí zásilky Českou poštou přímo na vaší místní poště. Doběrečné České pošty činí 20 Kč.

2. Hotově

Zboží můžete také zaplatit hotově na osobních setkáních, které pravidelně pořádáme a kde je možné si zboží prohlédnout a koupit. Zároveň také nabízíme možnost pro zákazníky z Prahy (případně Středočeského kraje) možnost osobního vyzvednutí a zaplacení zboží při předání. Je zapotřebí se předem telefonicky domluvit.

2. Bezhotovostně

Pro bezhotovostní platbu můžete využít buď platbu převodem na bankovní účet nebo platební bránu PayPal.

Po výběru vašeho zboží v eshopu vám přijde objednávka, kterou potvrdíte, čímž dojde k uzavření smluvního vztahu mezi prodávajícím a kupujícím. Následně zašlete platbu prostřednictvím převodu na bankovní účet nebo platební brány PayPal. Po přijetí platby vám bude zaslána faktura stvrzující zaplacení vašeho zboží, které bude po jeho zaplacení expedováno do 3 dnů.


Doprava

Pro doručení zboží využíváme zásilkovou službu PPL, která zboží doručí do Vašich rukou. Proto prosíme uvádějte v objednávce adresu, na které se během dne zdržujete. Rovněž uvádějte číslo mobilního či pevného telefonu, na kterém jste k zastižení, aby Vás mohl dopravce kontaktovat. Telefonní čísla zákazníků e-shopu žádným způsobem neevidujeme a nevyužíváme k žádným propagačním či jiným účelům.

1. Doprava PPL

Doprava PPL má výhodu, že balík obdržíte přímo do ruky a můžete se s dopravcem domluvit na hodině jeho doručení dle vašich časových možností. Sledovat svou zásilku můžete na webových stránkách PPL https://www.ppl.cz.

Doprava prostřednictvím PPL stojí 85 Kč.

Doběrečné u PPL stojí 40 Kč.

2. Doprava Českou poštou

Zvolit si můžete také dopravu a převzetí zásilky Českou poštou přímo na vaší místní poště. Výhodou je, že si zásilku vyzvednete na vaší místní poště, když budete mít čas.

Doprava prostřednictvím České pošty stojí 85 Kč.

Doběrečné České pošty činí 20 Kč.

3. Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout a zaplatit hotově na osobních setkáních, které pravidelně pořádáme a kde je možné si zboží prohlédnout a koupit. Zároveň také nabízíme možnost pro zákazníky z Prahy (případně Středočeského kraje) možnost osobního vyzvednutí a zaplacení zboží při předání. Je zapotřebí se předem telefonicky domluvit.

Není možno platit kartou na místě, děkujeme za pochopení.


Zasílání do zahraničí

Rádi vám zašleme vybrané zboží i do zahraničí!

1. Slovensko

Doprava prostřednictvím PPL na Slovensko stojí 220 Kč.

Platbu doporučujeme realizovat bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány PayPal kvůli vyšší ceně doběrečného.

2. Ostatní země

Vaše objednávka bude vyřízena na základě individuální domluvy tak, abychom dle konkrétní země dosílky našli nejlepší a nejlevnější způsob dopravy vámi vybraného zboží.

Cena dopravy dle různých zón v rámci Evropské unie se pohybuje cca od 25 do 60 EUR.

Platbu doporučujeme realizovat bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány PayPal kvůli vyšší ceně doběrečného.

V případě zaslání zboží do zahraničí nás prosím kontaktujte na emailu a pokusíme se vám co nejvíce vyjít vstříc. Děkujeme!


Poslední úpravy proběhly dne: 14.6.2018.