Dámská kabelka vlněná ručně tkaná

Děkujeme všem, co máte rádi ručně tkané výrobky od tkalců z Mexika.

Po 5 letech ale končíme a doprodáváme zásoby. Užijte si tedy výrobků za ceny, které byste za tuto ruční tkalcovskou výrobu těžko jinde sháněli ♥

5 položek celkem
Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Blanca Estrellas Uno
2 450 Kč –36 %
1 550 Kč

Dámská kabelka z vlny větších rozměrů v barvách...

460
Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Lila Amarillo&Rojo Dos
2 450 Kč –36 %
1 550 Kč

Dvoustranná dámská vlněná kabelka tlumenějších...

466
Fuerza Mexicana Tres
2 450 Kč –36 %
1 550 Kč

Výrazná dvoustranná kabelka větších rozměrů s...

424
tempImageNjxgcI
2 450 Kč –36 %
1 550 Kč

Výrazná dámská červená kabelka z vlny je...

448
Dámská vlněná kabelka ručně tkaná Reyna Oro Sol
2 450 Kč –36 %
1 550 Kč

Výrazná dámská vlněná oboustranná větší kabelka...

433

Tyto ručně tkané vlněné kabelky pochází z dílny Reyny. Kabelky jsou z přírodních materiálů a jsou zpracováváné tradičními technikami. Reyna spolu s několika generacemi rodiny ze starobylé zapotécké kultury oblasti Oaxacy v Mexiku zpracovává vlnu a tvoří z ní vlněné kabelky, batohy, tapisérie a další výrobky. Tkadlena Reyna má několik certifikátů z uměleckých řemeslných škol. Kabelky jsou z velké části barvené přírodními barvivy, která si ženy samy zpracovávají a vlnu jimi barví. Výrobky této rodiny se vyznačují velkou kvalitou zpracování nejen vlny, ale i šitých částí.

 

MÁME PRO VÁS TIPY NA KOMBINACI RUČNĚ TKANÉHO ŠÁTKU - PLÉDU OD GRISELDY A KABELKY OD REYNY

 

KOMBINACE CHIC A REYNY


REYNA

Tyto kabelky pochází z dílny Reyny. Reyna spolu s několika generacemi rodiny ze starobylé zapotécké kultury zpracovává vlnu a tvoří z ní vlněné kabelky, tašky, batohy, tapisérie a další drobné výrobky. Má několik certifikátů z uměleckých řemeslných škol. Reynu s její maminkou jsme objevily na řemeslném trhu prezentujícím tradice v Mexico City a hned jsme se za ní vydaly na 10 hodinovou cestu do horské vesnice regionu Oaxaca.

Kabelky jsou z velké části barvené přírodními barvivy, například granátovým jablíčkem, modrým zlatem "azul aňil", bylinou jménem "marush" nebo "cochinilla", což je larva z kaktusu nopálu. Více o jejím barvením naleznete u nás na blogu. Přírodní barviva si samy zpracovávají a vše ručně vytvářejí. Reyna je samoživitelka, takže prodej výrobků pomáhá s obživou celé rodiny. Výrobky této rodiny se vyznačují velkou kvalitou zpracování nejen vlny, ale i šitých částí.