Povídání o Mexiku, barvách, textilu 27. června 2018

08.06.2018

Srdečně vás zveme na první povídání o Mexiku s promítáním fotografií z poslední cesty do Mexika, která se stala také vlaštovkou pro první textilní výrobky dovezené do Čech. Promítneme si fotografie plné barev a dobré nálady především z regionu Oaxaca, abychom se naladili na atmosféru regionu.

Mexiko je charakteristické pro nás Evropany tím, že nikdo nikam nespěchá. Což je pro naše hektické evropské tempo dost náročné na aklimatizaci. Ale časem si i Evropan zvykne a součástí celé myšlenky Colores Mexico je nejen přivážet kvalitní textil se srdcem a duší, ale také přivézt k nám i ochutnávku této atmosféry, abychom se dokázali zklidnit a užívat si přítomného okamžiku, třeba i obklopeni něčím krásným. Proto i u tohoto povídání si dáme čas na trochu toho zklidnění, povídání "jen tak" a naladění se na dovolenkovou atmosféru :)

Samozřejmě bude možnost doteku s dovezenými přehozy, ubrusy, šátky a kdo bude mít chuť, může si i některé výrobky rovnou odnést s sebou domů.

Setkání se uskuteční v krásném inspirativním prostředí u Michaely Mazačové Na Petynce 182/70, Praha 6 od 16 do 20 hodin. Promítání fotografií z Mexika cca v 17.30. Mockrát děkuji Michaele za poskytnutí jejích krásných prostor a podporu a motivaci do nových začátků :)

Přijít můžete kdykoliv v průběhu tohoto časového rozmezí. Jen prosím napište email nebo zavolejte, že přijdete, děkujeme :)