FLOR DE OAXACA bílo fialový šátek / White violet rebozo


Rebozo pochází z dílny Giseldy a Reného z oblasti Oaxaca v Mexiku.

Šátek je ručně tkaný na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Můžete si vybrat z různých délek dle nabídky níže, tedy jako rebozo pro těhotenskou a poporodní fázi, nebo i jako delší šátek vhodný pro nošení.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

Délka 180 cm, šířka: 65 cm

Délka 220 cm a více: šířka: 70-75 cm

Gramáž 264g/m2

Šátek je utkaný z velmi pevné látky, má velkou nosnost i pro větší batolata, v úvazech vůbec nepovoluje, po prvním uvázání si můžete užívat dlouhé hodiny bez nutnosti jej dotahovat.

Údržba: v pračce prát na 40 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Toto rebozo je velmi odolné a barvy se nesmývají. Před prvním použitím doporučujeme vyprat, vyžehlit, vlákna se postupně usadí a změknou.


This rebozo come from the workshop of Giselda and René from the Oaxaca region in Mexico.

100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

You can choose below from various different lengths and use it as rebozo for your pregnancy and post-partum phase, or you can choose a longer wrap for your baby.

100% cotton

Length 180 cm, width 65 cm

Length 220 cm and more: width 70-75 cm

264g/m2

This wrap is woven from a very firm material and you can carry even bigger babies with no problem. After tying it once, you can enjoy for hours free movement without need to tying it again and again.

Maintaining: washing for 40degrees, ironing possible, no bleaching and softeners. This rebozo is very resistent and the colours resist frequent washing. Before using it for the first time, wash it and iron it, so that the yarn accommodates and softens.


Zvolte si variantu:

Cena od 950,00 Kč