Blanca Zapoteca

Výrazná bílá kabelka se symboly zapotécké kultury vetkanými v samém středu, tak tato kabelka nezapře mexický původ. Kromě elegantního doplňku vašeho šatníku se do této dámské kabelky vejdou i potřebné dokumenty.

Kabelka je ručně vyráběné z vlny Reynou a její rodinou počínaje jejím prvotním zpracováním, předením, tkaním až po barvení přírodními barvivy. Více o přírodním barvení a bylinách na našem blogu.

Kožené části jsou pevně našité a dle našich zkušeností udrží bez problémů větší váhu několika kilogramů.

Každý kus je originál. 

Z druhé strany kabelky vetkané různobarevné proužky.

Rozměry: šírka 40cm, výška 32cm, šíře dna 9cm.

Zapínání na kvalitní kovový zip. Vnitřní bavlněná podšívka obsahuje vnitřní kapsy na obou stranách, jednu navíc se zipem. Vejde se mobil, i další drobnosti.

Výrobek je z kvalitní přírodně barvené vlny i kvalitních kožených částí, které jsou velmi dobře sešité. Vydrží dlouhé roky ve stejném stavu. Omývat lze povrchově v ruce.

Original handbag from Mexican Oaxaca from the workshop of our colleague Reyna.


All the bags are handmade from wool and naturally colored. The blue colour is so called "azul aňil" which is produced in Oaxaca and by supporting its usage we help survive this natural colorant and the familias that produce it. The red colours are the so called "cochinilla". More on our Blog.

Each product is original. Slightly different design from each side.

Leather parts are firmly sewn, and according to our experience, they can easily maintain a few kilograms of weight.

Dimensions: width 40cm, height 32cm, 9cm of the bottom.

Metal zip fastening. The inner lining includes inner pockets on both sides, one with zipper.

The product is made of high-quality natural colored wool and high-quality leather parts that are very well sewn. It will last for years in the same condition. You can wash it on the surface with your hand.

2 400,00 Kč