FLOR DE OAXACA duhový šátek / Arcoiris rebozo

Vyprodáno

Rebozo/Šátek je pevný, zároveň moc příjemný na omak. Při dotahování neklouže, drží pevně a neprokluzuje v úvazu. Po zanošení se ještě zjemní. Vzory jsou vyšité krásnými, pestrými a zářícími barvami. Ani po praní barva nebledne. Tradiční mexický vzor je elegantní, zajímavý, nevšední a určitě přitáhne pozornost nejen dalších maminek. Rebozo má dostačující gramáž a je vhodné na celé nosící období, pohodlně se nosí jak malé miminko, tak i větší batole. Je vhodný na každé roční období, v létě je prodyšné a miminko se v něm nepřehřívá. Originální uzlíkové třásně na obou koncích vytvoří efektní zakončení každého úvazu. Po ukončení nošení vašeho děťátka rebozo využijete jako jedinečnou ženskou šálu se vzpomínkami.

Veškerý textil pochází z regionu Oaxaca v Mexiku. Je ručně tkaný na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: 65 cm

délka: 280 cm


Údržba: v pračce prát na 30 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Před prvním použitím doporučujeme vyprat, vyžehlit, vlákna se postupně usadí a změknou.


FLOR DE OAXACA  Arcoiris rebozo

All the textile come from the Oaxaca region in Mexico. 100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

100% cotton

Width: 65 cm

Length: 280 cm

Maintenance: wash machine at 30 degrees, iron possible, do not use dryer, do not use bleach or fabric softener. Before the first use we recommend washing and ironing the rebozo, so that the fabrics get softer and integrate.

Zvolte si variantu:

1 500,00 Kč
Please select variants first

PRODUKTY