FLOR DE OAXACA Ring Sling bílo cyklamenový šátek / White cyclamen rebozo

Vyprodáno

Ring Sling reboza Flor de Oaxaca.

Rebozo/Šátek je pevný, zároveň moc příjemný na omak. Při dotahování neklouže, drží pevně a neprokluzuje v úvazu. Po zanošení se ještě zjemní. Vzory jsou vyšité krásnými, pestrými a zářícími barvami. Ani po praní barva nebledne. Tradiční mexický vzor je elegantní, zajímavý, nevšední a určitě přitáhne pozornost nejen dalších maminek. Rebozo má dostačující gramáž a je vhodné na celé nosící období, pohodlně se nosí jak malé miminko, tak i větší batole. Je vhodný na každé roční období, v létě je prodyšné a miminko se v něm nepřehřívá. Originální uzlíkové třásně na obou koncích vytvoří efektní zakončení každého úvazu. Po ukončení nošení vašeho děťátka rebozo využijete jako jedinečnou ženskou šálu se vzpomínkami.

Veškerý textil pochází z regionu Oaxaca v Mexiku. Je ručně tkaný na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

Délka 180 cm / 250 cm

Ššířka: 65 cm

Údržba: v pračce prát na 30 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Před prvním použitím doporučujeme vyprat, vyžehlit, vlákna se postupně usadí a změknou.


Ring Sling of rebozo type Flor de Oaxaca.

All the textile come from the Oaxaca region in Mexico. 100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

100% cotton

Length 180 cm / 250 cm

Width 70 cm

Maintenance: wash machine at 30 degrees, iron possible, do not use dryer, do not use bleach or fabric softener.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 450,00 Kč
Please select variants first