Rayos de Colores con Azul

Dámská elegantní kabelka s různo barevnými proužky, které se hodí do prosluněného podzimního dne, i sluncem nabytého léta. Barvy dodají energii nejen vám, ale i vašemu šatníku, který rozhodně obohatí o tento elegantní, a přitom výrazný kousek. Velikostí je to "klasika", takže do ní bez problému dáte pracovní dokumenty, i veškeré nezbytné drobnosti.

Originální kabelka pocházející z mexické Oaxacy z dílny naší spolupracovnice Reyny.

Všechny kabelky jsou ručně vyráběné z vlny počínaje jejím prvotním zpracováním, předením, tkaním až po barvení přírodními barvivy. Modrá barva je tzv. modré zlato, vzácné přírodní barvivo, které se pomalu již ztrácí a v Colores Mexico podporujeme jeho používání, aby vydrželo. Barvy načervenalé pochází z "cochinilla", česky larvec nopálový. Více na našem blogu.

Kožené části jsou pevně našité a dle našich zkušeností udrží bez problémů větší váhu několika kilogramů.

Každý kus je originál. Mírně odlišný vzor z každé strany kabelky.

Rozměry: šírka 46cm, výška 38cm, šíře dna 9cm.

Zapínání na kvalitní kovový zip. Vnitřní bavlněná podšívka obsahuje vnitřní kapsy na obou stranách, jednu navíc se zipem.

Výrobek je z kvalitní přírodně barvené vlny i kvalitních kožených částí, které jsou velmi dobře sešité. Vydrží dlouhé roky ve stejném stavu. Omývat lze povrchově v ruce.

Original handbag from Mexican Oaxaca from the workshop of our colleague Reyna.
All the bags are handmade from wool and naturally colored. The blue colour is so called "azul aňil" which is produced in Oaxaca and by supporting its usage we help survive this natural colorant and the familias that produce it. The red colours are the so called "cochinilla". More on our Blog.

Each product is original. Slightly different design from each side.

Leather parts are firmly sewn, and according to our experience, they can easily maintain a few kilograms of weight.

Dimensions: width 46cm, height 38cm, 9cm of the bottom.

Metal zip fastening. The inner lining includes inner pockets on both sides, one with zipper.

The product is made of high-quality natural colored wool and high-quality leather parts that are very well sewn. It will last for years in the same condition. You can wash it in your hand.

1 600,00 Kč 2 400,00 Kč

Chcete ke kabelce doplnit ještě vhodný šátek? Podívejte se k nám na stránky na krátké šátky (reboza) pro ženy