ROSA ROJA circulo rosa

Rebozo růžové barvy s vytkaným vzorem propojených kroužků po celé délce reboza a protkávaným / děrovaným vzorkem, který je na tkaní složitější než jednolité rebozo. Tento vzor dodá mírnou flexibilitu, a tak se krásně roztáhne po těle a po bříšku ženy. Je to krásný vzor sytě červené barvy, v Mexiku velmi oblíbený. Toto rebozo velmi doporučujeme pro ženy a těhotné maminky. Pro duly a porodní asistentky, které rebozo budou více zatěžovat jej spíše nedoporučujeme pro jeho lepší tkanou vazbu a tudíž i citlivost na případné vytažení nitek při masážích a větší pravidelné zátěži reboza.

Reboza Rosa Roja rosa mají krásné růžové barevné ladění připomínající růže, tedy proto rosa.

Naše reboza jsou unikátní v tom, že jsou tkaná na míru pro klientky v České republice, a tedy v prodloužené šířce oproti běžným mexickým rebozům. Je to kvůli víceúčelovosti reboz.

Toto rebozo pochází z regionu Oaxaca v Mexiku z dílny Doni Soco . Je ručně tkané na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: cca 76 cm

délka: různé délky

Údržba: v pračce prát do 40 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Materiál je bavlna, takže rebozo vyperete i na 60 stupňů, což určitě využijí duly pracující s rebozy. Pro běžné používání a praní ale doporučujeme do 40 stupňů.

Rebozo come from the Oaxaca region in Mexico. 100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

Width: app.76 cm

Length: different lengths

Maintenance: usually washing in wash machine at 40 degrees, iron possible, do not use dryer, do not use bleach or fabric softener. For midwives who will need to wash it more in depth, it is possible for up to 60 degrees as it is 100% natural cotton. 

Zvolte si variantu:

Cena od 1 750,00 Kč