ROSA ROJA ranní úsvit / morning dawn

Rebozo v červeno zeleném ladění nám připomíná energie ranního svítání, energie podporující srdce. Vytkávanou zelenkavou květinou je rebozo vytkáno jak na svých koncích, tak i ve svém středu.

Naše reboza jsou unikátní v tom, že jsou jednak oproti jiným rebozům dostupným v Mexiku vytkávána nově i ve středu, tedy jsou bohatší na barvy, které při práci s rebozem budete mít přímo na bříšku. A také jsou naše reboza pro klientky v České republice tkaná na míru v prodloužené šířce oproti běžným mexickým rebozům. Je to kvůli víceúčelovosti reboz.

Toto rebozo pochází z regionu Oaxaca v Mexiku z dílny Doni Soco . Je ručně tkané na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: cca 76 cm

délka: různé délky 280, 300, 320, 360 cm (pro aktuální dostupnost rozklikněte rozbalovací nabídku u této položky na webu).

Barevné pruhy jsou nově jak ve středu reboza, tak i na posledních 50cm reboza z obou stran.

Údržba: v pračce prát do 40 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Materiál je bavlna, takže rebozo vyperete i na 60 stupňů, což určitě využijí duly pracující s rebozy. Pro běžné používání a praní ale doporučujeme do 40 stupňů.

Rebozo come from the Oaxaca region in Mexico. 100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

Width: app.76 cm

Length: different lengths

The colour strips are on the last 50cm of the rebozo, as well as in its center.

Maintenance: usually washing in wash machine at 40 degrees, iron possible, do not use dryer, do not use bleach or fabric

softener. For midwives who will need to wash it more in depth, it is possible for up to 60 degrees as it is 100% natural cotton.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 250,00 Kč