ROSA ROJA rojo negro

Rebozo v červeném laděním s vytkávanou květinou do tmavé zemité barvy je krásnou kombinací výrazných červených a uzemňujících tmavých barev. Tento vzor je vytkán nově ve středu reboza, stejně tak jako na jeho okrajích z obou stran.

Reboza Rosa mají krásné červené a růžové barevné ladění připomínající růže, tedy proto rosa. Tento typ reboza je z pevné a na dotek nesmírně příjemné látky. 

Veškerý textil pochází z regionu Oaxaca v Mexiku. Je ručně tkaný na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: 76 cm

délka: různé varianty

Údržba: ruční praní nebo v pračce prát na 30 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Před prvním použitím doporučujeme vyprat a vyžehlit, aby si dobře sedla vlákna.


Rebozos Rosa Roja have beautiful red and red-pink color tuning. They are very comfortable to wear, they are soft but solid.

All the textile come from the Oaxaca region in Mexico. 100% natural materials, hand woven on the looms. Each piece is original.

Width: 76 cm

Length: different lengths

Maintenance: hand wash or washing in machine at 30 degrees, iron possible, do not use dryer, do not use bleach or fabric softener. Before the first use, we recommend to wash and iron so that the fabrics integrate better.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 750,00 Kč
Please select variants first