PŘEHOZY NA DVOULŮŽKO A POHOVKU

Ručně tkané, 100% bavlna, velká hustota tkaní podpoří dlouhodobou odolnost zátěži i praní.

Vše v eshopu skladem v ČR, dodání do 3 dnů.

Přehozy jsou ručně tkané na dřevěných tkalcovských stavech v regionu Oaxaca v Mexiku. Přehoz je utkán z poctivého materiálu, který odolá dlouhodobé zátěži a vydrží po generace. Přehoz můžete využít na postel k zastýlání, což oceníte zejména, když vám přijde návštěva. Stejně tak můžete využít i jako přehoz na pohovku. Rozměr 250 x 200 cm na manželskou postel. 100% bavlna.

Každý vzor dodá jedinečnou barevnost a náladu vašemu bytu, takže slouží i jako dekorační prvek. V různých obdobích roku dodá ložnici či obývacímu pokoji atmosféru, v létě zchladí, v zimě zahřeje. Jejich výrobci jsou Giselda a René z mexické Oaxacy.

Nabízíme krejčovské služby a případné úpravy zakoupených výrobků tak, aby vyhovovali vašim potřebám a vkusu. Přehozy je možné upravit tak, aby byly například bez třásní.

Chcete dát dárek, ale netroufáte si sami vybrat? Kupte dárkový poukaz a obdarovaná/ý si už vybere sama dle svého vkusu.

KDYŽ VÁŠ DOMOV LADÍ

Každé roční období máme přirozeně náladu na jiné barvy.

V zimě potřebujeme dodat našemu domovu barvy teplejší a jaro nás zase vybízí k volbě barev spojených se svěžestí, novými začátky, obnovou.

V létě se zase přirozeně přikláníme k barvám osvěžujícím, barvám moře a letní modré oblohy. Odstíny modré nás také příjemně ochladí v horkých letních měsících.

Tak zkuste i vy vyladit svůj domov tak, jak se mění vaše pocity s přicházejícím jarem a létem nebo podzimem a zimou.