ROSA ROJA círculo rosa

2 800 Kč 2 314,05 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta

Mexické rebozo růžové barvy s vetkaným vzorem propojených kroužků po celé délce reboza a protkávaným / děrovaným vzorkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mexické rebozo růžové barvy s vetkaným vzorem propojených kroužků po celé délce reboza a protkávaným / děrovaným vzorkem, který je na tkaní složitější než jednolité rebozo. Tento vzor dodá mírnou flexibilitu, a tak se krásně roztáhne po těle a po bříšku ženy. Je to krásný vzor sytě červené barvy, v Mexiku velmi oblíbený. Toto rebozo velmi doporučujeme pro ženy a těhotné maminky. Pro duly a porodní asistentky, které rebozo budou více zatěžovat jej spíše nedoporučujeme pro jeho lepší tkanou vazbu a tudíž i citlivost na případné vytažení nitek při masážích a větší pravidelné zátěži reboza.

Reboza Rosa Roja rosa mají krásné růžové barevné ladění připomínající růže, tedy proto rosa.

Naše reboza jsou unikátní v tom, že jsou tkaná na míru pro klientky v České republice, a tedy v prodloužené šířce oproti běžným mexickým rebozům. Je to kvůli víceúčelovosti reboz.

Toto rebozo pochází z regionu Oaxaca v Mexiku z dílny Doni Soco . Je ručně tkané na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: cca 76 cm

délka: různé délky

 

Velikosti reboza 

Podrobný návod naleznete pod nabídkou reboz pro období těhotenství i mimo těhotenství. Dle vašeho obvodu pasu můžete využít rebozo dle tohoto jednoduchého návodu:

Přední úvaz = 2 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: odhadněte o kolik cm ještě bříško vyroste do konce těhotenství). Nejčastěji využijete délky 280, 300, 320cm.

Zadní úvaz = 3 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: plus odhadem o kolik bříško ještě vyroste). Zadní úvaz dle konzultace s vaší dulou používejte při převisu bříška a bolestivosti pánve nebo prostě, když je Vám intuitivně příjemnější. Využijete velikosti 360cm, 450 cm z našeho eshopu.

 

 

Údržba: v pračce prát do 40 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Materiál je bavlna, takže rebozo vyperete i na 60 stupňů, což určitě využijí duly pracující s rebozy. Pro běžné používání a praní ale doporučujeme do 40 stupňů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rosa Roja
Barva: růžová
Délka: 450 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: