ŠÁTKY (REBOZA) PRO MAMINKY A DULY

Nově představujeme tyto krásné šátky, mexická reboza z regionu Oaxaca v Mexiku. Jsou z různých částí regionu, od různých tkalců, s různými vzory. Všechny ručně tkané a ze 100% bavlny. Jsou v délkách od 180 cm. Mohou je využít ženy jako delší šátek, ale i maminky s dětmi, slouží i pro zavazování bříška a využijí je i duly při práci s maminkami. Jsou ze 100% bavlny a ručně tkané v mexické Oaxace.

Některé jsou pouze v jednom kusu a některé (FLOR DE OAXACA) máme ve více kusech nebo různých velikostech. Rozklikněte každý šátek a uvidíte podrobnosti.

Po ukončení nošení vašeho děťátka rebozo využijete jako jedinečnou ženskou šálu se vzpomínkami.

RECENZE ŠÁTKŮ (REBOZ)

Flor de Oaxaca

Rebozo/Šátek je pevný, zároveň moc příjemný na omak. Při dotahování neklouže, drží pevně a neprokluzuje v úvazu. Po zanošení se ještě zjemní. Vzory jsou vyšité krásnými, pestrými a zářícími barvami. Ani po praní barva nebledne. Tradiční mexický vzor je elegantní, zajímavý, nevšední a určitě přitáhne pozornost nejen dalších maminek. Rebozo má dostačující gramáž a je vhodné na celé nosící období, pohodlně se nosí jak malé miminko, tak i větší batole. Je vhodný na každé roční období, v létě je prodyšné a miminko se v něm nepřehřívá. Originální uzlíkové třásně na obou koncích vytvoří efektní zakončení každého úvazu.

Sol de Oaxaca

Reboza Sol de Oaxaca mají krásné barevné ladění. Jsou velmi jemné na omak a zároveň pevné. V úvazech dobře drží a nepovolují. Rebozo má dostačující gramáž a je vhodné na celé nosící období, pohodlně se nosí jak malé miminko tak i větší batole. Je vhodný na každé roční období, v létě je prodyšné a miminko se v něm více nepřehřívá. Originální uzlíkové třásně na obou koncích vytvoří efektní zakončení každého úvazu.

AZURO reboza

Reboza Azuro mají krásné barevné ladění. Jsou velmi jemné na omak a zároveň pevné. V úvazech dobře drží a nepovolují. Vhodné zejména pro malá miminka, ale pro rychlé navázání a krátké ponošení se dají použít i na těžší batolata. Originální uzlíkové třásně na obou koncích vytvoří efektní zakončení každého úvazu.

V kratších délkách (1,8m, 2,5m, 2,8m) lze rebozo použít na nošení miminka přes jedno rameno. Je možné uvázat na pohyblivý/posuvný uzel viz video nebo lze použít i ring sling kroužky, které jsou velmi jednoduché a vhodné na rychlé navázání. Tento způsob nošení je vhodný především na nošení na doma nebo na krátké poponášení začínajícího chodce. Další výhodou krátkých reboz je malý objem a skladnost, proto se dají nosit všude s sebou a požít tak kdykoliv.

Ring sling kroužky v různých barvách můžeme také zajistit.