Smetanově jahodový přehoz na postel ručně tkaný bavlněný s třásněmi

2 450 Kč –20 %
Smetanově jahodový přehoz na postel ručně tkaný bavlněný s třásněmi
2 450 Kč –20 % 1 950 Kč
Skladem (1 ks)

Něžné barvy smetanové a jahodové vhodné do dívčího pokoje naleznete na tomto přehozu na 2lůžko nebo pohovku. 100% bavlna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něžné barvy smetanové a jahodové vhodné do dívčího pokoje naleznete na tomto přehozu na postel. Vhodný pro 2lůžko nebo pohovku.

Přehoz je ručně tkaný na dřevěných pedálových tkalcovských stavech v regionu Oaxaca v Mexiku. Přehoz na postel je utkán silnější vazbou a odolá tak dlouhodobé zátěži a vydrží po generace.

Přehoz můžete využít na postel k zastýlání, když přijde návštěva nebo pro běžné zastýlání. Můžete jej použít i jako přehoz na pohovku a tím tak měnit v průběhu roku dekor vašeho domova. Každý vzor dodá jedinečnou barevnost a náladu vašemu domovu. Ručně tkaný přírodní materiál působí příjemně na dotek a smysly. Ozdobné třásně dodají přehozu na postel zdobnější vzhled.

Velikost přehozu na manželskou postel: 250*200cm

100% bavlna 

Přehoz na postel je utkán z poctivého materiálu, který odolá dlouhodobé zátěži, třeba i na vaší obývákové pohovce. Šetrné praní do 40 stupňů v pračce, doporučujeme ždímání na velmi nízké otáčky, aby vlákno co nejdéle vydrželo a žehlení bylo snazší. V případě velkého znečištění možné ojedinělé praní na 60 stupňů klasicky jako praní bavlny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehozy na postel
Materiál: bavlna
Rozměr: 250 x 200 cm
Zpracování: ručně tkané