Mexické rebozo ručně tkané bavlněné SOL DE OAXACA Magenta

2 250 Kč
Skladem (2 ks)
Varianta

Mexické rebozo magenta má krásné barevné ladění do odstínů fialovo růžové, nazvali jsme jej magenta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mexické rebozo magenta má krásné barevné ladění do odstínů fialovo růžové, nazvali jsme jej magenta.

Mexická reboza Sol de Oaxaca, tedy slunce z Oaxacy mají krásné barevné ladění, ze kterého září slunce a barvy. Jsou velmi jemné na dotek a zároveň pevné.

Všechna mexická reboza, jejichž charakteristickým vzorem jsou proužky protkávané různými vzory, jsou velmi jemné na dotek a zároveň pevné. Na dotek působí jemněji nežli reboza klasická, bez proužků. Vetkávání vzorem je nově také ve středu reboza, ne jen na jeho koncích.

Pro klientky u nás tkané na zakázku v různých délkách pro ženy různých velikostí a potřeb.

Toto mexické rebozo pochází z regionu Oaxaca z dílny Doni Soco. Je ručně tkané na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka:  76 cm

délka: různé délky  (pro aktuální dostupnost rozklikněte rozbalovací nabídku u této položky na webu).

 

Velikosti reboza 

Podrobný návod naleznete pod nabídkou reboz pro období těhotenství i mimo těhotenství. Dle vašeho obvodu pasu můžete využít rebozo dle tohoto jednoduchého návodu:

Přední úvaz = 2 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: odhadněte o kolik cm ještě bříško vyroste do konce těhotenství). Nejčastěji využijete délky 280, 300, 320cm.

Zadní úvaz = 3 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: plus odhadem o kolik bříško ještě vyroste). Zadní úvaz dle konzultace s vaší dulou používejte při převisu bříška a bolestivosti pánve nebo prostě, když je Vám intuitivně příjemnější. Využijete velikosti 360cm, 450 cm z našeho eshopu.

 

Údržba:

V pračce lze mexické rebozo prát na 40 stupňů šetrnými pracími prostředky, je možné jej žehlit, nedoporučujeme používat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Materiál je bavlna, takže rebozo vyperete i na 60 stupňů, což určitě využijí duly a porodní asistentky pracující s rebozy. Pro běžné používání a praní ale doporučujeme prát na 40 stupňů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sol de Oaxaca
Barva: fialová růžová magenta
Délka: 280 cm, 320 cm, 360 cm, 250 cm
Materiál: 100 % bavlna
Gramáž: 251-253 g / m2 (délka 250-320cm)
Hebkost: na dotek velmi hebké
Typ látky: pevné rebozo s vyšší gramáží
Zpracování: ručně tkané