TIERRA Flor de Oaxaca

2 150 Kč 1 850 Kč od 1 850 Kč 1 776,86 Kč bez DPH 1 528,93 Kč bez DPH od 1 528,93 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Rebozo velmi jemných zemitých barev s vytkávanou květinou z Oaxacy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rebozo velmi jemných zemitých barev s vytkávanou květinou z Oaxacy. Je jednolitých světle hnědých barev. Dodá stabilitu a klid, tam kde je zapotřebí ztišení a uzemnění.

Naše reboza jsou unikátní v tom, že jsou jednak oproti jiným rebozům dostupným v Mexiku vytkávána nově i ve středu, tedy jsou bohatší na barvy, které při práci s rebozem budete mít přímo na bříšku. A také jsou naše reboza pro klientky v České republice tkaná na míru v prodloužené délce oproti běžným mexickým rebozům. Je to kvůli víceúčelovosti reboz.

Toto rebozo pochází z regionu Oaxaca v Mexiku z dílny Doni Soco. Je ručně tkané na tkalcovských stavech. Každý kus je originál.

Technický popis:

materiál 100 % bavlna

šířka: cca 70 cm

délka: různé délky

 

Velikosti reboza 

Podrobný návod naleznete pod nabídkou reboz pro období těhotenství i mimo těhotenství. Dle vašeho obvodu pasu můžete využít rebozo dle tohoto jednoduchého návodu:

Přední úvaz = 2 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: odhadněte o kolik cm ještě bříško vyroste do konce těhotenství). Nejčastěji využijete délky 280, 300, 320cm.

Zadní úvaz = 3 x obvod vašeho pasu plus cca 40 cm na uvázání reboza (v těhotenství: plus odhadem o kolik bříško ještě vyroste). Zadní úvaz dle konzultace s vaší dulou používejte při převisu bříška a bolestivosti pánve nebo prostě, když je Vám intuitivně příjemnější. Využijete velikosti 360cm, 450 cm z našeho eshopu.

 

Údržba:

V pračce prát do 40 stupňů, možné žehlit, nepoužívat sušičku, nepoužívat bělidla ani aviváž. Materiál je bavlna, takže rebozo vyperete i na 60 stupňů, což určitě využijí duly pracující s rebozy. Pro běžné používání a praní ale doporučujeme do 40 stupňů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tierra
Barva: hnědá
Délka: 280 cm, 300 cm, 320 cm
Materiál: Bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: