Tmavě modrý přehoz na postel ručně tkaný bavlněný bez třásní

1 950 Kč
Skladem (2 ks)

Námořní sytá modř kombinovaná s bílými pruhy dává elegantní vzhled tomuto ručně tkanému přehozu na manželskou postel nebo pohovku.100% bavlna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Námořní sytá modř kombinovaná s bílými pruhy dává elegantní vzhled tomuto ručně tkanému přehozu na manželskou postel nebo pohovku.

Přehoz na postel je ručně tkaný na dřevěných pedálových tkalcovských stavech v regionu Oaxaca v Mexiku. Přehoz je utkán silnější vazbou a odolá tak dlouhodobé zátěži a vydrží po generace.

Přehoz můžete využít na postel k zastýlání, když přijde návštěva nebo pro běžné zastýlání. Můžete jej použít i jako přehoz na pohovku a tím tak měnit v průběhu roku dekor vašeho domova. Každý vzor dodá jedinečnou barevnost a náladu vašemu domovu. Ručně tkaný přírodní materiál působí příjemně na dotek a smysly. 

Nová zásilka tohoto přehozu je již bez ozdobných střapců po stranách přehozu, strany jsou pouze zapošité. Využijete tak přehoz i do modernějších interiérů. Fotky jsou nafocené ještě s původními třásněmi.

Velikost přehozu na manželskou postel: 250*200cm

100% bavlna 

Přehoz na postel je utkán z poctivého materiálu, který odolá dlouhodobé zátěži, třeba i na vaší obývákové pohovce. Šetrné praní do 40 stupňů v pračce, doporučujeme ždímání na velmi nízké otáčky, aby vlákno co nejdéle vydrželo a žehlení bylo snazší. V případě velkého znečištění možné ojedinělé praní na 60 stupňů jako bavlnu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehozy na postel
Materiál: bavlna
Rozměr: 250 x 200 cm
Zpracování: ručně tkané